Drodzy przyjaciele, ojcowie, żeglarze;

Z pewnością wielu z Was wypatruje z niecierpliwością maila, z zaproszeniem do zapisów na ROD 2021. Niestety aktualna sytuacja epidemiologiczna, a zwłaszcza co rusz zdejmowane i na nowo przewracane obostrzenia, powodują, iż nie jesteśmy w stanie wiarygodnie i odpowiedzialnie potwierdzić, że w zwyczajowym terminie (ostatni tydzień roku szkolnego) rejs będzie mógł się odbyć. Dlatego też bardzo proszę wszystkich o cierpliwość i wyrozumiałość oraz o sprawdzanie skrzynki mailowej. Mamy nadzieję, że sytuacja na tyle wcześnie się ustabilizuje, iż zdążymy jeszcze zorganizować tegoroczny rejs. Będziemy Was informować na bieżąco.

Jeśli ktoś z Was chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami lub wrażeniami z ostatniego albo z poprzednich rejsów to proszę o przesyłanie ich do mnie mailem. Zachęcam również do załączania zdjęć. Nadesłane materiały będą opublikowane na stronie rejsowej anonimowo (tylko z podaniem imienia). Chyba, że ktoś wyraźnie sobie zażyczy, aby podać pełne imię i nazwisko autora. Proszę również aby opis Waszych relacji ograniczył się do maksymalnie 200 słów i 5-ciu zdjęć. Dłuższe opisy będą arbitralnie skracane.
Niezależnie od powyższego zachęcamy do nadsyłania świadectw o duchowych owocach naszych rejsów. Warunki publikacji takie same jak powyżej.

Z żeglarskimi pozdrowieniami

Marek Krzyślak